Klientų atsiliepimai

5,0

104 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „antakių/blakstienų meistrę Karoliną“ klientų

Kristina K. • prieš 3 mėnesius

Labai patiko! Rekomenduoju!
Anželika P. • prieš 3 mėnesius

Nuostabi meistré! Rekomenduoju!
Anželika P. • prieš 3 mėnesius

Labai džiaugiuosi vizitais pas Karoliną! Ji nuostabi meistrė – profesionali, kruopšti ir labai maloni. Antakiai atrodo nepriekaištingai: forma idealiai parinkta, spalva natūrali. Jaučiausi labai jaukiai visos procedūros metu. Ačiū, Karolina!!!!
Rasa S. • prieš 3 mėnesius

Šarūnė K. • prieš 3 mėnesius

Meistrė labai maloni. Likau patenkinta darbu😍 Karolina tikra antakių fėja🫶🏼
Deimantė B. • prieš 3 mėnesius

Sandra N. • prieš 3 mėnesius

Nuostabi meistrė kaip ir visi jos atliekami darbai 👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rita M. • prieš 4 mėnesius

Laimė G. • prieš 4 mėnesius

Nors tai buvo pirmas apsilankymas, bet Karolina savo maloniu bendravimu leido pasijausti lyg lankyčiausi jau ne kartą🫶🏻 Profesionali, begalo kruopšti, mano antakiais dar niekada nebuvo taip maloniai pasirūpinta. Neabejoju, kad apsilankysiu dar ne kartą🤍
Jolita Č. • prieš 4 mėnesius