Privatumo politika

Atnaujinta: 2022-02-09 09:42

Apžvalga

Ši Svetainė yra sukurta ir palaikoma „Grožis Saviems“ komandos.

Vienas iš pagrindinių „Grožis Saviems“ prioritetų yra lankytojų saugumas ir privatumas. Šis privatumo politikos dokumentas nurodo šios interneto svetainės (toliau - Svetainė) renkamą informaciją ir kokiais tikslais ši informacija yra naudojama.

Naudodamiesi šia Svetaine Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis. Taipogi, esate susipažinę su šios Svetainės naudojimo sąlygomis.

Jeigu turite papildomų klausimų arba pageidaujate daugiau informacijos apie šios Svetainės privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis:
„Grožis Saviems“ el. paštas - pagalba@grozissaviems.lt

 1. Atsakomybė

  1. Ši privatumo politika taikoma tik „Grožis Saviems“ internetinei veiklai ir galioja tik šios Svetainės lankytojams, atsižvelgiant į kurią informaciją jie dalinasi ir kurią informaciją ši Svetainė surenka.
  2. Ši privatumo politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus prie interneto arba per kitus kanalus, išskyrus šią Svetainę.
  3. Ši privatumo politika netaikoma Trečiosioms Šalims, naudojamoms taikymo ar reklamos tikslams. Trečiosios Šalys turi savo privatumo politikas, kurias turėtumėte atidžiai perskaityti.
 2. Renkama informacija

  1. Šioje Svetainėje, Jūsų asmeninė informacija ir jos rinkimo priežastys yra paaiškintos asmeninės informacijos įvedimo ir surinkimo vietose.
  2. Vartotojo registracijos metu ši Svetainė surenka vartotojo vardą, el. paštą ir telefono numerį.
  3. Verslo registracijos metu ši Svetainė surenka veiklos pavadinimą ir adresą. Valdymo tikslams renkama tokia informacija, kaip darbo laikas, laisvadieniai ir paslaugų sąrašas, be kurios Svetainės paslaugos neprieinamos.
  4. Susisiekiant el. paštu, telefonu ar socialiniais tinklais, „Grožis Saviems“ surenka Jūsų vardą, el. paštą, telefono numerį, žinutės turinį bei joje prisegtus failus.
  5. Apsilankymo metu, žurnalo įrašų ir analizės įrankių pagalba, ši Svetainė surenka informaciją apie vartotojo įrenginį, naršyklę, IP adresą, interneto tiekėją, vietą, naršymo datą, laiką, trukmę, veiksmus, nukreipimo šaltinius ir paspaudimus. Analizei yra naudojamas trečiosios šalies analizės paslaugų teikėjas - Google Analytics. Jų privatumo politiką galite rasti čia.
  6. Paslaugų apmokėjimo metu, ši Svetainė nesaugo kreditinių kortelių duomenų. Mokėjimams apdoroti yra naudojamas trečiosios šalies mokėjimo paslaugų teikėjas - Stripe. Ši Svetainė gali gauti ribotą informaciją iš Stripe, pvz., paskutinius keturis skaitmenis, išdavimo valstybę ir galiojimo datą. Tokiam Stripe atliekamam duomenų tvarkymui taikoma jų privatumo politika, kurią galite peržiūrėti čia.
  7. Vartotojui prisijungus prie šios Svetainės su savo „Google“ paskyra, ši Svetainė išsaugo „Google“ suteiktą prieigos raktą. Prisijungimo metu, vartotojui „Google“ nurodo, kuri paskyros informacija bus pasiekiama šios Svetainės. Su prieiga ši Svetainė gali pridėti, redaguoti ar ištrinti „Google“ kalendoriaus įrašus.
   Daugiau informacijos, kaip „Google“ bendrina duomenis su trečiųjų šalių programomis, galite rasti čia.
   Ši Svetainė suteikia galimybę atjungti savo Google paskyrą, tuo pačiu ištrindama išsaugotą prieigos raktą. Tai galite atlikti ir per „Google“ nustatymus.
 3. Jūsų informacijos naudojimas

  Surinkta informacija naudojama:

  1. valdyti ir palaikyti šią Svetainę;
  2. tobulinti, suasmeninti ir plėsti šią Svetainę;
  3. suprasti ir analizuoti kaip naudojatės šia Svetaine;
  4. kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą;
  5. siųsti el. pašto pranešimus;
  6. susisiekti su Jumis dėl pakeitimų ar kitos su Svetaine susijusios informacijos;
  7. susisiekti su Jumis klientų aptarnavimo, rinkodaros ir reklamos tikslais;
  8. rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui.
 4. Slapukai

  Ši Svetainė naudoja slapukus tokios informacijos, kaip lankytojų nustatymų ir jų aplankytų šios Svetainės puslapių, išsaugojimui. Ši informacija yra naudojama siekiant pagerinti šios Svetainės vartotojo patirtį pritaikant jos turinį.

  Naudojamų slapukų sąrašą bei nustatymus galite rasti čia.

 5. GDPR duomenų apsaugos teisės

  Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

  1. Teisė prieiti – Jūs turite teisę reikalauti savo asmeninių duomenų kopijų. „Grožis Saviems“ ima nedidelį mokestį už šią paslaugą.
  2. Teisė ištaisyti – Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti bet kokią informaciją, kuri, Jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti papildyti informaciją, kuri, Jūsų manymu, yra neišsami.
  3. Teisė ištrinti – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis reikalauti ištrinti Jūsų asmeninius duomenis.
  4. Teisė apriboti tvarkymą – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis reikalauti apriboti Jūsų asmeninių duomenų tvarkymą.
  5. Teisė prieštarauti tvarkymui – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmeniniai duomenys.
  6. Teisė perkelti duomenis – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis reikalauti suteikti Jūsų surinktus asmeninius duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai Jums.

  Pateikus prašymą, „Grožis Saviems“ privalo per mėnesį Jums atsakyti. Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.