Klientų atsiliepimai

5,0

509 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Atpalaiduojam rankas“ klientų

Visuomet kruopščiai ir puikiai atlieka darbą. Kas kart išeinu plačia šypsena ir nuostabiu manikiūru. Rekomenduoju. 🤗
Vaida V. • prieš 2 mėnesius

Erika R. • prieš 3 mėnesius

Vida B. • prieš 3 mėnesius

Pati geriausia. Kaip visada
Ieva T. • prieš 3 mėnesius

Monika J. • prieš 3 mėnesius

Vilija S. • prieš 3 mėnesius

Rita V. • prieš 3 mėnesius

Indre M. • prieš 3 mėnesius

Tobula
Sandra B. • prieš 3 mėnesius

Margarita L. • prieš 3 mėnesius