Klientų atsiliepimai

5,0

27 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „G.P.Beauty&SPA“ klientų

Labai ačiū už jūsų darbą. Jūs tikrai darote stebuklus! Esu be galo dėkinga už jūsų pastangas, kruopštumą ir talentą. Visada išeinu labai laiminga. Didžiausios rekomendacijos!🤍🌸
Jonė T. • prieš 3 mėnesius

Ši meistrė yra nepaprasta, ji auksarankė! Vos įžengus į kabinetą visuomet pasitinka su šypsena , o kabinetas tai tiesiog atsipalaidavimo oazė. Įėjus visos problemos užsimiršta.Lankausi jau ne pirmą kartą, visuomet duoda patarimus ką daryti, kad būtų kuo geriau, o po jos masažu tiesiog vaikštau kaip kūdikis ant debesų. Kūnas būna visiškai atsipalaidavęs, apie skausmą galite net pamiršti. Be galo ačiū už jūsų darbą – jūs darote tikrus stebuklus! 🤍 Rekomenduoju apsilankyti nes tikrai nepasigailėsite! 🌸🫶
Jonė T. • prieš 3 mėnesius

Puiki vieta atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar kasdienybės rūpesčių! Didžiausios rekomendacijos! 😊
Evelina J. • prieš 3 mėnesius

Nuostabi meistrė! Labai maloni, išklausanti ir svarbiausia mylinti savo darbą! Labai rekomenduoju! 😊
Evelina J. • prieš 3 mėnesius

Nugaros masažas atpalaidavo, pašalino visą susikaupusią įtampą 🙏 Kaip visada jauki atmosfera, gražus bendravimas ir geriausi pojūčiai!
Inga V. • prieš 4 mėnesius

Po masažo jaučiuosi puikiai,ačiū❤️
Renata P. • prieš 4 mėnesius

Renata P. • prieš 4 mėnesius