Klientų atsiliepimai

5,0

307 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Kosmetologė Gabija“ klientų

Vitalija R. • prieš metus

Puiki meistrė, visada viskas tobula!
Evelina K. • prieš metus

Indrė Š. • prieš metus

Ne pirmas ir tikrai ne paskutinis kartas apsilankant😉 Rami atmosfera + supratinga ir maloni meistrė = ✨️ tobulas pirmas kartas✨️
Danielė P. • prieš metus

Greta K. • prieš metus

Nuostabi meistrė Gabija! Labai rekomenduoju!
Jurgita V. • prieš metus

Kaip visada labai nuostabi meistrė, labai profesionali ir nuoširdi. Dalinasi rekomendacijomis, pataria, jei reikia😍
Evelina K. • prieš metus