Klientų atsiliepimai

5,0

6 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Hair by KaRe“ klientų

Kaip visada profesionalumo viršunė! Džiugina kiekvieno vizito metu!
Paulius Š. • prieš 10 dienų

Fausta P. • prieš 17 dienų

Puiki meistrė 10 balų :)
Tadas B. • prieš 25 dienas

Puiki meistrė, išgirdo mano norus, plaukų dažymas pranoko mano lūkeščius 😍 išgirdau daug patarimu kaip priežiūrėti plaukus po dažymo. Rekomenduoju 💗
Renata G. • prieš mėnesį

dalia D. • prieš mėnesį

Nuostabi kirpėja, moka bendrauti su vaikais labai šiltas žmogus ir kerpa labai gražiai,visad patenkinta Renatos kirpimu:)
Sigita Č. • prieš mėnesį