Tikra SPA procedūra! Inga aiškiai paaiškino procedūros eigą, viskas buvo atliekama kruopščiai, švelniai ir atsakingai, galėjau visiškai atsipalaiduoti ir pasilepinti. Po procedūros oda akivaizdžiai lygesnė, skaistesnė, o bendras kūno tonusas- pagerėjęs. Meistrė tikrai išmano savo darbą ir dirba su rūpesčiu bei meile.
Marina C.
• prieš 7 mėnesius
Ačiū už puikų masažą
Virginija Z.
• prieš 7 mėnesius
Šeštadienį Ingos kabinete patyriau nuostabų beveik dviejų valandų atsipalaidavimą. Tai buvo kŭno įvyniojimo procedŭra. Pirmiausia nuvalo, ištepa geriausia su jŭrų dumbliu kosmetika, o paskui tu tokia visa kvepianti ir šiltai įvyniota guli ir relaksuoji. Rekomenduoju!!!
Ši svetainė naudoja slapukus siekiant užtikrinti geriausią Jūsų vartotojo patirtį.
Išjungus šiuos slapukus, dalis šios interneto svetainės funkcijų gali neveikti.
Norėdami tęsti, privalote duoti sutikimą.