Klientų atsiliepimai

5,0

98 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Nagų studija - Nailab“ klientų

Viskas puiku 👌. Ačiū 🥰
Aušra B. • prieš 8 mėnesius

Karolina L. • prieš 8 mėnesius

Austėja yra kruopštumo įsikūnijimas, rekomenduoju!
Milda S. • prieš 9 mėnesius

Agne J. • prieš 9 mėnesius

Puikiai savo darbą išmananti meistrė 👌. Ačiū
Aušra B. • prieš 9 mėnesius

Edita K. • prieš 9 mėnesius

Karolina L. • prieš 9 mėnesius

Labai patiko, viskas super🩷
Jolita M. • prieš 9 mėnesius

Kamilė G. • prieš 9 mėnesius

Maloni, savo darbą išmananti meistrė . Ačiū 😉
Aušra B. • prieš 9 mėnesius