Klientų atsiliepimai

5,0

2 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Prisijaukink sveiką odą“ klientų

Lankausi jau ne pirmą kartą, pasitikiu šia meistre 🤗
Vaiva N. • prieš 27 dienas

Puikiai! 🤗 Nors veido valymas nėra itin maloni procedūra, bet Vitalija labai kruopščiai ir greitai tai daro!
Vaiva N. • prieš 2 mėnesius