Klientų atsiliepimai

5,0

557 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Super gera meistrė🤩
Lina P. • prieš 8 mėnesius

Valerija K. • prieš 8 mėnesius

Nuostabi meistrė 🌹❤️ Rekomenduoju
Lina A. • prieš 8 mėnesius

Asta K. • prieš 8 mėnesius

Edita B. • prieš 8 mėnesius

Jolita Č. • prieš 8 mėnesius

Gintarė P. • prieš 8 mėnesius

Laima K. • prieš 8 mėnesius

Sonata K. • prieš 8 mėnesius

Angelė V. • prieš 8 mėnesius