Klientų atsiliepimai

5,0

556 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Milda M. • prieš 2 mėnesius

Po kiekvieno vizito iš Samantos išeinu maksimaliai laiminga 💯 savo nagais!
Edita B. • prieš 2 mėnesius

Tobula😊
Lina P. • prieš 2 mėnesius

Nuostabiai atliktas darbas,malonus bendravimas,jauki aplinka.
Jolanta Ž. • prieš 2 mėnesius

Inesa K. • prieš 2 mėnesius

Danguolė M. • prieš 2 mėnesius

Audra V. • prieš 2 mėnesius

Laima K. • prieš 2 mėnesius

Danguolė M. • prieš 2 mėnesius

Neisivaizduoju kaip gali buti geriau.Meistres darbas tobulas❤️👍
Daina P. • prieš 2 mėnesius