Klientų atsiliepimai

5,0

43 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Asta No nails“ klientų

Kaip visada darbas atliktas tobulai! Atvykau su tikrai skaudziai nuluzusiu nagu, bet Asta is leto,nespaudziant zaizdeles vel graziai atstate naga. Lakas laikosi labai gerai, nepaliekama jokiu burbuliuku ar pasibangavimu. Rekomenduoju 100%
Monika K. • prieš 10 mėnesių

Visada tobula kokybė ir pareigingumas - pačios geriausios rekomendacijos! 👌
Birutė V. • prieš 11 mėnesių

Puiku
Ingrida Z. • prieš 11 mėnesių