Klientų atsiliepimai

5,0

93 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Grožio terapeutė Natalija“ klientų

Natalija – puiki specialistė! Nors mano veido oda brandi, jautri, bet ji labai profesionaliai parinko procedūras, kurios nesukėlė jokio sudirgimo, o efektas tiesiog stulbinantis! Veidas po valymo, rūgšties, keramidų serumo, alginatinės kaukės, tapo labai lygus, švelnus ir švytintis, o masažas buvo tobula pabaiga. Ačiū tau už individualų dėmesį! Tikrai sugrįšiu dar nekartą.
Rimantė B. • prieš mėnesį

Ačiū Natalijai už puikų masažą ir veido procedūrą. Likau sužavėta 🤗😉 Rekomenduoju!
Kristina A. • prieš mėnesį

Erika P. • prieš mėnesį

Labai patiko veido procedūra su masažu, rankos nuostabios, specialistė maloni, draugiška, rekomenduoju.
Neringa J. • prieš mėnesį

Inesa A. • prieš mėnesį

Neseniai atlikau veido procedūrą ir likau labai patenkinta rezultatu. Meistrė buvo labai dėmesinga, viso proceso metu išsamiai pasakojo apie procedūros eigą, naudojamas medžiagas ir jų sudėtį. Jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir didelis ačiū už profesionalumą bei rūpestį!
Ja Diga J. • prieš mėnesį

Nuostabi procedūra! Išėjau ne tik pailsėjusiu veidu, bet ir visu kūnu ir mintimis. Norėjau, kad masažas niekada nesibaigtų. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Ramunė G. • prieš mėnesį

Aidana D. • prieš mėnesį

Puiki meistrė, viską paaiškina ir rekomenduoja ko reikia.
Danute B. • prieš mėnesį

Violeta Z. • prieš mėnesį