Labai gražus ir nepriekaištingai atliktas darbas. Tiek manikiūras tiek pedikiūras 🫶🏽☺️
Jūrate Ž.
• prieš 9 mėnesius
Audronė G.
• prieš 10 mėnesių
Jau ne pirmą kartą lankausi pas šią nuostabią meistrę ir visada lieku labai patenkinta! Tobulas dėmesys detalėms, didelis spalvų ir dizainų pasirinkimas, maloni atmosfera. Tikra savo srities profesionalė. Rekomenduoju visoms, kas nori tvarkingų ir gražių nagų! 💅💖
Jovita L.
• prieš 10 mėnesių
Laima A.
• prieš 10 mėnesių
Laura B.
• prieš 10 mėnesių
Jurate G.
• prieš 10 mėnesių
Gintarė S.
• prieš 10 mėnesių
Julija S.
• prieš 10 mėnesių
Pati geriausia meistrė - tiek kokybės prasme, tiek procedūros laiko prasme. Nuoširdžiausia rekomendacija!🌷
Ši svetainė naudoja slapukus siekiant užtikrinti geriausią Jūsų vartotojo patirtį.
Išjungus šiuos slapukus, dalis šios interneto svetainės funkcijų gali neveikti.
Norėdami tęsti, privalote duoti sutikimą.