Klientų atsiliepimai

5,0

286 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Nail Dama E.K.“ klientų

Ingrida K. • prieš 9 mėnesius

Labai gražus ir nepriekaištingai atliktas darbas. Tiek manikiūras tiek pedikiūras 🫶🏽☺️
Jūrate Ž. • prieš 9 mėnesius

Audronė G. • prieš 10 mėnesių

Jau ne pirmą kartą lankausi pas šią nuostabią meistrę ir visada lieku labai patenkinta! Tobulas dėmesys detalėms, didelis spalvų ir dizainų pasirinkimas, maloni atmosfera. Tikra savo srities profesionalė. Rekomenduoju visoms, kas nori tvarkingų ir gražių nagų! 💅💖
Jovita L. • prieš 10 mėnesių

Laima A. • prieš 10 mėnesių

Laura B. • prieš 10 mėnesių

Jurate G. • prieš 10 mėnesių

Gintarė S. • prieš 10 mėnesių

Julija S. • prieš 10 mėnesių

Pati geriausia meistrė - tiek kokybės prasme, tiek procedūros laiko prasme. Nuoširdžiausia rekomendacija!🌷
Justė S. • prieš 10 mėnesių