Klientų atsiliepimai

5,0

362 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Kristinos grožio studija“ klientų

Justina L. • prieš 9 mėnesius

Aurelija T. • prieš 9 mėnesius

Gustė V. • prieš 9 mėnesius

Ačiū, nuostabi meistrė 🌹🤭
Jurgita C. • prieš 9 mėnesius

Živilė G. • prieš 9 mėnesius

Puiku!
Virginija K. • prieš 9 mėnesius

Dovilė L. • prieš 9 mėnesius

Kuo geriausios rekomendacijos. ❣️
Dalė K. • prieš 9 mėnesius

Aneta Š. • prieš 9 mėnesius

Labai džiaugiuosi rezultatu: nagai gavosi nuostabūs, tvarkingi ir visiškai verti kainos. Meistrė dirba kruopščiai ir profesionaliai. Būtinai sugrįšiu, kai tik reikės naujo manikiūro!
Ugne J. • prieš 10 mėnesių