Klientų atsiliepimai

5,0

33 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Make manic“ klientų

Labai patiko tiek pats manikiūras, tiek meistrė🫶🏻 Lakavimas atliktas kruopščiai ir estetiškai, buvo malonu ir pabendrauti!
Viltė R. • prieš mėnesį

Julija P. • prieš mėnesį

eimante B. • prieš mėnesį

Profesionaliai ir greitai 👌
Eglė Č. • prieš 2 mėnesius

Viskas puiku
Aurelija J. • prieš 2 mėnesius

Gabija Š. • prieš 2 mėnesius

Simona B. • prieš 2 mėnesius

Ingrida A. • prieš 2 mėnesius

Idealu kaip visada
Aurelija J. • prieš 2 mėnesius

Olesia T. • prieš 2 mėnesius