Klientų atsiliepimai

5,0

748 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „MeistrėMonika“ klientų

Irena A. • prieš 10 mėnesių

Natalija B. • prieš 10 mėnesių

Lilija S. • prieš 10 mėnesių

Kristina S. • prieš 10 mėnesių

Jolanta G. • prieš 10 mėnesių

Rita .. • prieš 10 mėnesių

Sigita Č. • prieš 10 mėnesių

💅 Tik geriausi atsiliepimai! Mūsų draugystė su nagais tęsiasi jau apie 12 metų – ir kiekvienas vizitas vis dar džiugina kaip pirmą kartą! ✨ Prancūziškas manikiūras visada atliekamas kruopščiai, greitai ir idealiai – meistrė tikra savo srities profesionalė! Maloni, atidi, visada išklausanti ir įsigilinanti į norus. Ačiū už nuostabius nagus ir šiltą bendravimą visus šiuos metus! 🤍 Rekomenduoju 100%!
Ramune M. • prieš 10 mėnesių

Inga K. • prieš 10 mėnesių

Agnė P. • prieš 10 mėnesių