Mielos klientės,
Noriu pranešti, kad nuo liepos 30d. baigiu darbą šioje studijoje ir šis mano profesinio kelio etapas užsiveria.
Iš visos širdies dėkoju kiekvienai iš jūsų už pasitikėjimą, lojalumą, gražius pokalbius ir laiką, kurį praleidome kartu. Jūsų dėka mano darbas buvo ne tik profesija, bet ir didelis malonumas.🤗
Linkiu jums pačių gražiausių akimirkų ir visada nepriekaištingų nagučių😉😁. Dar liepos mėnesį susitiksime, tačiau rugpjūtį jau nebedirbsiu ❤️ Ačiū, kad buvote kartu!
Customer reviews
5,0
514
reviews
These reviews were written by “Nagų dizaino studija” clients
Ši svetainė naudoja slapukus siekiant užtikrinti geriausią Jūsų vartotojo patirtį.
Išjungus šiuos slapukus, dalis šios interneto svetainės funkcijų gali neveikti.
Norėdami tęsti, privalote duoti sutikimą.