Klientų atsiliepimai

5,0

513 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Nagų dizaino studija“ klientų

Edita D. • prieš 10 mėnesių

Nuostabus pedikiūras, terapija kojoms ir sielai 🫶
Edita D. • prieš 10 mėnesių

Nuostabi meistrė! 😍 Džiaugiuosi atradusi! ❤️
Irma V. • prieš 11 mėnesių

Lina S. • prieš 11 mėnesių

Asta B. • prieš 11 mėnesių

Ineta V. • prieš 11 mėnesių

Ineta V. • prieš 11 mėnesių

Rimantė T. • prieš 11 mėnesių

Loreta B. • prieš 11 mėnesių

Visada puikiai 🤗
Jūratė G. • prieš 11 mėnesių