Klientų atsiliepimai

5,0

231 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Nagų studija IveVita“ klientų

Labai džiaugiuosi, kad grįžau pas Iveta. Ji yra labai profesionali ir kūrybinga meistrė. Galiu vėl mėgautis nepriekaištingai sutvarkytais ir labai gražiais nagais 💅 Ačiū! ❤️
Egidija V. • prieš 4 mėnesius

Eimantė A. • prieš 4 mėnesius

Aistė M. • prieš 4 mėnesius

Živilė P. • prieš 4 mėnesius

Viskas puikiai!😎😊
Evelina P. • prieš 4 mėnesius

Samanta J. • prieš 4 mėnesius

Kiekvienas apsilankymas manikiūrui kaip šventė! 🥰
Kornelija S. • prieš 4 mėnesius

Aušra R. • prieš 4 mėnesius

Ačiū. Manikiūras ir pedikiūras atliktas puikiai.
Jūratė L. • prieš 4 mėnesius

Liuda J. • prieš 4 mėnesius