Klientų atsiliepimai

5,0

333 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „NOA grožio studija“ klientų

Ingrida V. • prieš 8 mėnesius

Puikiai atlienanti savo darba mergina
Ausra J. • prieš 8 mėnesius

Labai graži ir jauki aplinka, meistrė ir gerai atlieka darbą ir labai maloni 🤗
Julija L. • prieš 8 mėnesius

Labai puiki meistrė 👍
Rimantė Z. • prieš 8 mėnesius

Neringa B. • prieš 8 mėnesius

Patyriau nuostabią veido procedūrą 🥰 labai atsipalaidavau ir pasimėgavau aparatine veido procedūra. Veido oda po procedūros atrodė gaiviai ir labai sveikai .
Žaneta S. • prieš 8 mėnesius

Puikiai🤩
Inga M. • prieš 8 mėnesius

Indre B. • prieš 9 mėnesius

Viskas labai gerai, profesionaliai. Jausmas po procedūros kaip po gero masažo išeini lengvesnis :)
Jurgita R. • prieš 9 mėnesius

Paliko labai gerą įspūdį. Ačiū!
Lina D. • prieš 9 mėnesius