Klientų atsiliepimai

5,0

120 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Ramunė grožio meistrė“ klientų

Indre K. • prieš 6 mėnesius

Viskas puikiai! Rekomenduoju.
Irma L. • prieš 6 mėnesius

Ugnė Z. • prieš 6 mėnesius

Goda A. • prieš 6 mėnesius

Laura T. • prieš 7 mėnesius

Nuostabi meistrė, pedikiuras atliktas estetiškai tobulai. rekomendacijos 100 proc
Indrė M. • prieš 7 mėnesius

Viskas puikiai kaip visuomet. Darbas atliktas labai profesionaliai. Rekomenduoju!
Saida Z. • prieš 7 mėnesius

Nuostabi meistrė
Violeta C. • prieš 7 mėnesius

Daiva J. • prieš 7 mėnesius

Puikiai, grįšiu vėl!
Rolanda B. • prieš 7 mėnesius