Klientų atsiliepimai

5,0

153 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SimonaKryžiokaitė_Nails“ klientų

Milda Č. • prieš 8 mėnesius

Kaip visada malonu apsilankyti pas Simoną. Po higieninio pedikiūro džiugina švelnios ir dailios pėdos, ačiū!
Laura P. • prieš 8 mėnesius

Vaiva P. • prieš 8 mėnesius

✨️🍒
Evelina K. • prieš 8 mėnesius

Monika J. • prieš 8 mėnesius

Vaida U. • prieš 8 mėnesius

Milda Č. • prieš 8 mėnesius

Antanina V. • prieš 8 mėnesius

Manikiūro meistrė Simona labai maloni ir draugiška, o procedūras atlieka tikrai švelniai ir tvarkingai :)
Laura P. • prieš 9 mėnesius

Ieva B. • prieš 9 mėnesius