Klientų atsiliepimai

5,0

554 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

ačiū už sukurtą grožį😍
Gintarė K. • prieš 6 mėnesius

Odeta G. • prieš 6 mėnesius

Milda M. • prieš 6 mėnesius

Augustė B. • prieš 6 mėnesius

Gintarė P. • prieš 6 mėnesius

Loreta J. • prieš 6 mėnesius

Lina Š. • prieš 6 mėnesius

Angelė V. • prieš 6 mėnesius

Gintarė S. • prieš 6 mėnesius

Edita B. • prieš 6 mėnesius