Klientų atsiliepimai

5,0

550 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Danguolė M. • prieš 11 mėnesių

Sonata K. • prieš 11 mėnesių

Edita T. • prieš 11 mėnesių

Augustė B. • prieš 11 mėnesių

Sonata K. • prieš 11 mėnesių

Karolina V. • prieš 11 mėnesių

Samanta - tobula nagučių fėja. nekeisčiau į nieką !💕
Karolina V. • prieš 11 mėnesių

Gintarė P. • prieš 11 mėnesių

Lina P. • prieš 11 mėnesių

Angelė V. • prieš 11 mėnesių