Klientų atsiliepimai

5,0

25 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Studija Toma“ klientų

Kaip visada gražiai ir profesionaliai ⭐️
Arneta G. • prieš 3 mėnesius

Monika B. • prieš 3 mėnesius

Kaip visada tobulai 😍🤩
Arneta G. • prieš 4 mėnesius

Suuuper! Labai patenkinta!
Grėta B. • prieš 4 mėnesius

Tobulai. 😘😘😘😘
Rita Š. • prieš 4 mėnesius

Julita Š. • prieš 5 mėnesius

Grėta B. • prieš 5 mėnesius

Neringa T. • prieš 5 mėnesius

Kaip visada nuostabi ir profesionali, o nagais negaliu atsigrožėti. 😍💯
Arneta G. • prieš 5 mėnesius

Emilija P. • prieš 6 mėnesius