Klientų atsiliepimai

5,0

307 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „I.NAILS“ klientų

Daiva G. • prieš 4 mėnesius

Ana J. • prieš 4 mėnesius

Nuostabi meistrė, bei pašnekovė! Kruopštumas ir meile darbui , pati geriausia vienareikšmiškai!!!!❤️✨✨
Deimantė D. • prieš 4 mėnesius

Rita K. • prieš 4 mėnesius

Vaida J. • prieš 4 mėnesius

Puikiai- kaip visada!
Neringa B. • prieš 4 mėnesius

Labai kruopsti, maloni, bendraujanti. Darba vertinu 11 balu is 10!!
Regina Z. • prieš 4 mėnesius

Faustė B. • prieš 4 mėnesius

Aistė Š. • prieš 4 mėnesius

Kruopščiai atliktas manikiūras
Aurelija S. • prieš 4 mėnesius