Maloniai aptarnavo, patarė ir pasiūlė, kaip galėčiau pakeisti šukuoseną kitą kartą.
Živilė T.
• prieš 9 mėnesius
Ačiū nuostabiai kirpėjai Vilmai, kuri visada įgyvendina mano norus. Tai darbas reikalaujantis kruopštumo ir profesionalumo, ir aišku geros nuotaikos.
Esi mano kirpėja Nr.1✌️✌️✌️
Neringa M.
• prieš 9 mėnesius
Vilma - meistrė iš didžiosios raidės – visą mūsų šeimą paverčianti gražiausia jos versija. Ačiū !
Ši svetainė naudoja slapukus siekiant užtikrinti geriausią Jūsų vartotojo patirtį.
Išjungus šiuos slapukus, dalis šios interneto svetainės funkcijų gali neveikti.
Norėdami tęsti, privalote duoti sutikimą.