Klientų atsiliepimai

5,0

558 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Ugnė K. • prieš 2 metus

Jolita V. • prieš 2 metus

Danguolė M. • prieš 2 metus

Redute M. • prieš 2 metus

Buvo daromas kojų nagų lakavimas, atlikta švelniai, be jokio diskonforto ☺️ taip pat galime džiaugtis nuolat atnaujinama spalvų palete pagal esamus trendus🤩
Ugnė K. • prieš 2 metus

Irma Š. • prieš 2 metus

Irma Š. • prieš 2 metus

Palma M. • prieš 2 metus

Kamilė M. • prieš 2 metus

Laura K. • prieš 2 metus