Klientų atsiliepimai

5,0

554 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Buvo daromas kojų nagų lakavimas, atlikta švelniai, be jokio diskonforto ☺️ taip pat galime džiaugtis nuolat atnaujinama spalvų palete pagal esamus trendus🤩
Ugnė K. • prieš 2 metus

Irma Š. • prieš 2 metus

Irma Š. • prieš 2 metus

Palma M. • prieš 2 metus

Kamilė M. • prieš 2 metus

Laura K. • prieš 2 metus

Laura K. • prieš 2 metus

Sonata K. • prieš 2 metus

Gražina J. • prieš 2 metus

Esu labai patenkinta meistrės darbu.
Gražina J. • prieš 2 metus