Klientų atsiliepimai

5,0

557 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Angelė V. • prieš 2 metus

Jurgita V. • prieš 2 metus

Labai dziaugiuosi nagais, jau gavau komplimentu ❤️
Sonata K. • prieš 2 metus

Inesa K. • prieš 2 metus

Laura K. • prieš 2 metus

Laima K. • prieš 2 metus

Tobulybė, ačiū jums labai😍😍😍😍👍
Jovita Z. • prieš 2 metus

Dainora B. • prieš 2 metus

Labai kruopšti ir maloni meistrė. Ačiū! 🌸
Renata B. • prieš 2 metus

Danguolė M. • prieš 2 metus