Klientų atsiliepimai

5,0

554 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Vaida K. • prieš 2 metus

Arūnė K. • prieš 2 metus

Dainora B. • prieš 2 metus

Inesa K. • prieš 2 metus

Palma M. • prieš 2 metus

Angelė V. • prieš 2 metus

Sandra Č. • prieš 2 metus

Džiaugiuosi atliktu meistrės darbu ir šiltu bendravimu.
Monta E. • prieš 2 metus

Laura K. • prieš 2 metus

Sonata K. • prieš 2 metus