Klientų atsiliepimai

5,0

557 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Danguolė M. • prieš 2 metus

Visuomet viskas puikiai🙂 tik pačios geriausios rekomendacijos❤️
Evelina D. • prieš 2 metus

Inesa K. • prieš 2 metus

Vaida K. • prieš 2 metus

Arūnė K. • prieš 2 metus

Dainora B. • prieš 2 metus

Inesa K. • prieš 2 metus

Palma M. • prieš 2 metus

Angelė V. • prieš 2 metus

Sandra Č. • prieš 2 metus