Klientų atsiliepimai

5,0

558 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Simona C. • prieš 9 mėnesius

Laura K. • prieš 9 mėnesius

Tobulai atliktas darbas.Žaviuosi meistrės kruopštumu ir jos darbais🙂
Jolanta Ž. • prieš 9 mėnesius

Karolina V. • prieš 9 mėnesius

Rima K. • prieš 9 mėnesius

Angelė V. • prieš 9 mėnesius

Edita T. • prieš 9 mėnesius

Sonata K. • prieš 9 mėnesius

Super
Lina P. • prieš 9 mėnesius

Ačiū Samantai už labai gražiai ir profesionaliai atliktą darbą .
Gintare J. • prieš 9 mėnesius