Klientų atsiliepimai

5,0

550 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „SP manikiūras“ klientų

Dainora B. • prieš 9 mėnesius

Laura K. • prieš 9 mėnesius

Super meistrė . Nagai išsilaiko tobulai !🌞
Greta J. • prieš 9 mėnesius

Vaida K. • prieš 9 mėnesius

Augustė B. • prieš 9 mėnesius

Domantė M. • prieš 9 mėnesius

Inesa K. • prieš 10 mėnesių

Audra V. • prieš 10 mėnesių

Natalija Š. • prieš 10 mėnesių

Sandra Č. • prieš 10 mėnesių