Klientų atsiliepimai

5,0

600 atsiliepimų (-ai)

Šie atsiliepimai yra parašyti pačių „Ž•Studija“ klientų

Do V. • prieš metus

Vilma M. • prieš metus

Erika K. • prieš metus

Jūratė L. • prieš metus

Tobulai atliktas manikiūras ir pats lakavimas. Tiktai rekomenduoju. Savo srities specialistė💪🥰🩷
Diana J. • prieš metus

Jurgita J. • prieš metus

Aurelija S. • prieš metus

Vilma M. • prieš metus

Liveta K. • prieš metus

Gabija R. • prieš metus